Ritini un būs vairāk ↓
Raksts
Jaunajā žurnālā Leģendas

Jaunajā žurnālā Leģendas

12.11.2014

Iespēja abonēt žurnālu Leģendas Ekioskā!

Pensiju evolūcija

Agrāk pensijas maksāja tikai izredzētajiem, un maksāt vai nē - tā bija monarha izvēle. Ar laiku izveidojās apjomīga sociālā sistēma, kas mūsdienās eksistē daudzās valstīs. Tagad šķiet pilnīgi neiedomājami, ka varēt nebūt ne pensiju, ne pensionāru.

Sarunas ar citu pasauli

Daži pētnieki uzskata, ka ar buršanos cilvēce aizrāvusies jau savā rītausmā. Taču nenoliedzami visslavenākais laiks, kad tika runāts par burvjiem un raganām, ir vēlīnie viduslaiki un agrīnie jaunie laiki. Toreiz tūkstošiem cilvēku tika vainoti burvestībās un sadedzināti sārtos.

Dārgakmeņi augļu kronī

Augļu uzturvērtība ir galvenais, kam tagad pievēršam uzmanību. Bet pirms tūkstošiem gadu cilvēki tos uzlūkoja citādi - kā retumu, delikatesi, kultivēšanas izaicinājumu un kultūras simbolu. Daži senie augļi bija tik vērtīgi kā dārgakmeņi.

Pēdu jaucējs

Mūziķis, dzejnieks un aktieris Mārtiņš Freimanis uz visiem laikiem palicis publikas sirdī kā dzīvesprieka un mīlestības pārpilns bērns. Taču viņš bija šķietami nesavienojamu pretmetu iemiesojums - arī līdz sāpēm vientuļš un nesaprasts. Daudzi to nemanīja līdz pat Mārtiņa aiziešanai.

Bīstamākais terorists Eiropā pret karali

Tā dēvēto Marseļas atentātu uzskata par vienu no skaļākajām 20. gadsimta politiskajām slepkavībām. Patiesībā tas bija terorakts, pašnāvnieciska misija, kas palikusi vēsturē kā viens no pirmajiem atentātiem, kuru gandrīz pilnībā izdevās nofilmēt.

Mūžīgais sekssimbols - Emanuēla

Mūsdienu interneta laikmetā nav nekādu problēmu ar dažiem peles klikšķiem datora ekrānā uzburt izvirtības, kas pat Sodomas un Gomoras iedzīvotājiem liktu pietvīkt. Taču ekrāna seksa laikmets sākās samērā nevainīgi  - ar franču daiļavas Emanuēlas piedzīvojumiem pirms 40 gadiem.

Zviedru komjaunietis atgriežas

Padomju zemūdens kuģu medības Zviedrijas fjordos kļuva par vienu no spilgtākajiem un noslēpumainākajiem aukstā kara simboliem. šķita, ka šī sāga uz visiem laikiem palikusi 20. gadsimta vēsturē, taču kādam ir izdevīgi, lai rēgi dzelmē atkal atdzīvotos.

Forda kunga lielais plāns

Dažkārt šķiet, ka cilvēki, kam pieder daudz naudas, ir nolemti paveikt ko neprātīgu un neglābjami izgāzties, lai pēc tam, guvuši mācību, dotos uz priekšu un neveiksmīgo pieredzi pārvērstu vēl lielākā turībā. Tā gadījās arī vienam no pasaulē slavenākajiem autoražotājiem Henrijam Fordam.

Ževodānas nezvērs

No 1764. gada jūnija līdz 1767. gada jūlijam Francijā risinājās, iespējams, visbaisākā uzbrukumu un slepkavību sērija ne vien šīs valsts, bet arī visas Eiropas vēsturē. Pastāvēja aizdomas, ka slepkava nav cilvēks.

Nolaupīt Sinatru

Šis bija viens no tiem noziegumiem, kas satricināja visu Amerikas sabiedrību, taču ne jau traģisma, bet drīzāk komisma dēļ. Tomēr Frenka Sinatras juniora nolaupīšanas bezjēdzīgais plāns atstāja paliekošas pēdas visu iesaistīto dzīvē.

Virdžīnijas Vulfas ceļš uz bāku

Šis ir stāsts par sievieti, kura iegājusi vēsturē, pateicoties savam talantam, spītībai un drosmei. Viņas paveiktais iedveš apbrīnu, bet dzīve kalpo par apliecinājumu senajai gudrībai, ka tam, kam ir daudz dots, par to ir arī jāmaksā.

Visi raksti

Redaktors iesaka

Tikai Mocarts

Tikai Mocarts

12. decembrī Lielajā Ģildē ...

Lasīt vairāk 15 komentāri
Akcija „Café Spleen jeb Augusts 1914”

Akcija „Café Spleen jeb ...

Rīgas - Eiropas Kultūras galvaspilsētas ...

Lasīt vairāk 11 komentāri

Iepazīšanās

Iepazīsties ar vairāk nekā 7443 seniori.lv lietotājiem!

Atrast

 • Greetings dārgais Mans vārds ir Miss Adure es gribētu, lai būtu labs mīlas attiecības ar jums, lūdzu, rakstiet man atpakaļ, izmantojot manu privāto e pasta adresi (adureboga@hotmail.com) let me nosūtīt jums manas bildes un pastāstīt vairāk par manu sevis, pateicoties yours garām Adure
  [[]]
  Greetings dear My name is Miss Adure i will like to have a good love relationship with you please write me back through my private e mail address (adureboga@hotmail.com) let me send you my pictures and tell you more about my self,thanks Yours miss Adure

  Missalena Pirms 2 gadiem, 5 mēnešiem
 • Jūs vēlaties naudu starp privātpersonām ieguldīt nekustamajā īpašumā vai iegādāties automašīnu vai parādu konsolidācijai aizdevumu vai kredītu izpirkšanai vai personīgos nolūkos. Ja jums ir laba reputācija un spēj izpildīt savas saistības maksāt, lai es varu jums apliecināt, ka aizdevuma noteikumi lietderība krūtsgals drošu un pieejamu visiem sabiedrības slāņiem.
  Mans procentu likme ir 2%, saskaņā ar noteiktu pabalstu. Atmaksas termiņš tiek sniegta saskaņā ar ienākumiem no aizņēmēja poolt.Olid jūs atteicāties aizdevumu neatbilst Bankas prasībām jebkur, nevilcinieties sazināties ar mani pa pastu: vergaromariarosaria11@gmail.com

  vergaro01 Pirms 1 gada
 • NEW KREDĪTU REFORMA procentos no 1,90% attiecībā uz visām

  Nepieciešams studējošā kredītu, kredītu, lai iegūtu vadītāja apliecību, auto aizdevumu, hipotēku, kredīta darbu, finansējumu personas projektu? Ar kapitāls, kas tiks izmantoti, lai nodrošinātu aizdevumus starp īstermiņa un ilgtermiņa konkrētus visiem nopietniem cilvēkiem, kuri reālajā nepieciešama, procentu likme ir 1,90%, virs termiņa atmaksas, un es ieviest risinājumus kredīts (1) ekskluzīvs un efficaces.Je esmu pieejams, lai apmierinātu manu klientiem līdz pat 48 stundām, lai redzētu, 2 dienas no saņemšanas jūsu pieteikuma veidlapas. nav nopietni atturēties persona

  Sazinieties tikai pa pastu.

  E-pasts: Emprestimo-Particular@hotmail.com
  E-pasts: Emprestimo-Particular@hotmail.com
  E-pasts: Emprestimo-Particular@hotmail.com

  Antoniovale Pirms 8 mēnešiem
 • Dear Mr un Mrs vēlas saņemt aizdevumu,
  Es esmu pensijā finanšu un vēlas paplašināt kredītu
  Visiem cilvēkiem nopietni, uzticami un godīgi vēlas veikt
  aizdevums. Mans procentu likme svārstās no 2% līdz 5% gadā atkarībā no apjoma aizdotā un
  ar garumu restitūcijas līdzekļu. Jūs varat maksāt 5
  20 gadu maksimumu. Jums ir nepieciešams aizdevumu tikai, godīgs un uzticams,
  nevilcinieties sazināties ar mani, lai iegūtu vairāk informācijas par manu
  prasībām. Paldies sazināties ar mani uz manu adresi: therry.argentier@outlook.com

  marjan11 Pirms 4 mēnešiem, 2 nedēļām
 • Naudas aizdevumi un projektu finansēšana
  Mēs esam investoru grupa no visas pasaules, kas piedāvā projektu finansējumu 100 000 ASV dolāru apmērā līdz 500 miljoniem ASV dolāru ar procentu likmi 3% gadā. Ja jums ir projekti; Politiskās partijas, valdības vai politiskās apvienības; uzņēmumiem; nozares; Tirdzniecības grupas un finansēšanas vajadzības vai visas jūsu kredīta vajadzības, lūdzu, nosūtiet savu WhatsApp kontaktpersonu un uzrakstiet uz šo e-pastu: tetickovicmarjan11@gmail.com

  tetickovicmarjan11 Pirms 2 mēnešiem, 3 nedēļām
 • Šeit nāk pieejamu aizdevumu, kas mainīs jūsu dzīvi uz visiem laikiem, es esmu Ms Elina sertificēts aizdevumu aizdevējs, un, es varu piedāvāt aizdevumu individuālo, gan valsts sektorā, kas ir nepieciešama finansiāla palīdzība zemu procentu likmi 2%. Ja Jums ir interese, tāpēc, lūdzu, sazinieties ar mani uz manu pastu: elina.credit@inbox.lv

  EIina Pirms 2 mēnešiem, 2 nedēļām

Lūdzu ienāciet, lai pievienotu komentāru.

Mūsu draugi (klikšķini uz bildes)

 • Olimpiskais sporta centrs
 • Sava Dizaina Telefonu Vāciņi
 • Dienas Žurnāli
 • Latvijas Mākslas akadēmija
 • Projekts StarDust
 • Labklājības ministrija
 • Rīgas domes Labklājības departaments
 • Osteo.lv
 • tikaisievietem.lv
 • Medkursi
 • Dalbes Līcis
 • Iespēju karte
 • Piepūšamās atrakcijas