Ritini un būs vairāk ↓
Raksts
Sapnī ūdens

Sapnī ūdens

07.11.2011

Alise Jansone, žurnāls Citādā Pasaule

Speciālisti uzskata, ka ūdenim sapnī ir vairākas nozīmes. Daudzas no tām atkarīgas no tā, kā jutāties sapnī, kā arī no tā, kā izskatījās ūdenstilpe. Tiek uzskatīts, ka ūdens simbolizē cilvēka emocijas. Tīrs, dzidrs, duļķains, netīrs, dziļš vai sekls - tas viss atklāj emocionālo stāvokli, kādā cilvēks atrodas konkrētajā brīdī. Mazgāšanās tīrā ūdenī varētu liecināt par vēlmi labot kādas kļūdas vai nomazgāt savu vainu.

Ja cilvēks sapnī redz plūdus, iespējams, viņš ir spēcīgu emociju pārņemts. Savukārt aizsalis ezers var simbolizēt atsalumu pret mīļoto cilvēku. Dziļš ūdens raksturo spēcīgas emocijas, ko vajadzētu izpaust, vai arī liecina par to, ka kaut kas dzīvē nav pa spēkam. Sekls ūdens nozīmē neapmierinātību ar virspusējību. Svarīgi ievērot, vai ūdens ir mierīgs vai viļņains. Ja bezbailīgi traucaties pāri viļņiem ar jahtu, vējdēli vai ūdensmotociklu, arī īstajā dzīvē jūs nebaida vētras un jūs spējat apvaldīt jebkuras emocijas. Starp citu, nereti laiva, kuģītis simbolizē jūs pašu. Tāpēc svarīgi ievērot, vai peldat pret straumi vai pa straumi, vai pats vadāt laiviņu, vai arī tā joņo pa upi ar pazaudētiem airiem. Savukārt, ja sapnī redzat sevi jūras malā, baudot skaistu saulrietu, tas nozīmē, ka cenšaties sakārtot sevi un savas emocijas.

Upi sapnī var saistīt ar dzīves tecējumu. Tāpēc nereti upes šķērsošanu asociē ar nāvi. Piemēram, literatūrā minēts gadījums, kad meitene pēc mātes nāves redzējusi sapni, kurā karavīru vienība pārpeld upi. Tomēr ne vienmēr šādus sapņus var saistīt ar kaut ko traģisku. Tas var liecināt arī par pārmaiņām dzīvē.

Īpaši satraucoši ir sapņi par slīkšanu. Izrādās, tādus redz gan tie, kas prot peldēt, gan tie, kas neprot. Sendienās pēc šādiem sapņiem gaidīja mantas zaudējumu, bet mūsdienās speciālisti slīkšanu sapnī skaidro ar kaut ko, kas pārņēmis cilvēka dzīvi, prātu, domas, teiksim, pārmērīgu darba daudzumu vai pienākumiem, kas nav par spēkam.

Ko par ūdeni un peldēšanu saka sapņu grāmata

Ūdens

Ja sapnī redzat tīru un skaidru ūdeni, tas sola prieku un labklājību. Ja ūdens ir netīrs un duļķains, jums jābūt gataviem draudošām briesmām un tam, ka dzīves gaišā josla var nomainīties pret tumšo. Ja sapnī gadījies iekrist peļķē vai ūdens krātuvē ar netīru ūdeni, tad riskējat pieļaut nopietnas kļūdas, par kurām nāksies nožēlot. Ja sapnī veldzējat slāpes ar netīru ūdeni, gaidāma slimība, ja ar tīru - tuvojas veiksmes stunda. Plūdi sapnī, it īpaši saistībā ar jūsu dzīvesvietu, brīdina par gaidāmajām briesmām. Tomēr, ja redzat, ka ūdens pamazām krītas, sliktākais jūsu dzīvē jau ir aiz muguras. Sapnis, kurā jūs šļakstāties ūdenī, paredz mīlestību un ugunīgu kaislību. Ja ūdeni uzšļakstāt uz galvas, tad jūsu un partnera jūtas būs abpusējas.

Peldēšana

Ja sapnī peldat un tas sagādā prieku, gaidāma veiksme. Ja sapnī peldat, bet pietrūkst spēka turēties virs ūdens, jūs gaida vilšanās.

Slīkšana

Sapnis, kurā slīkstat, pareģo īpašuma zaudējumu un citas nelaimes. Tomēr, ja izdodas izglābties, jūs iemantosiet bagātību un slavu. Sapnī redzēt, kā slīkst citi, bet jūs viņus mēģināt glābt, nozīmē, ka palīdzēsiet draugam sasniegt panākumus uz savu interešu rēķina. Jaunai sievietei redzēt sava mīļotā slīkšanu nozīmē smagu zaudējumu un nelaimi.

Ūdenskritums

Sapnis, kurā redzat ūdenskritumu, sola pašu slēptāko vēlmju piepildījumu. Liktenis būs jums labvēlīgs.

 

Visi raksti

Redaktors iesaka

Tikai Mocarts

Tikai Mocarts

12. decembrī Lielajā Ģildē ...

Lasīt vairāk 18 komentāri
Sigulda velogida - seniora pavadībā!

Sigulda velogida - seniora ...

Ļauties rāmam un nesteidzīgam ...

Lasīt vairāk 16 komentāri
Latviešu mēmā kino zvaigzne

Latviešu mēmā kino zvaigzne

Izstāde un lekcija „Jaunā ...

Lasīt vairāk 12 komentāri
Akcija „Café Spleen jeb Augusts 1914”

Akcija „Café Spleen jeb ...

Rīgas - Eiropas Kultūras galvaspilsētas ...

Lasīt vairāk 11 komentāri

Iepazīšanās

Iepazīsties ar vairāk nekā 7672 seniori.lv lietotājiem!

Atrast

Nav komentāru

Lūdzu ienāciet, lai pievienotu komentāru.

Mūsu draugi (klikšķini uz bildes)

 • Olimpiskais sporta centrs
 • Sava Dizaina Telefonu Vāciņi
 • Dienas Žurnāli
 • Latvijas Mākslas akadēmija
 • Projekts StarDust
 • Labklājības ministrija
 • Rīgas domes Labklājības departaments
 • Osteo.lv
 • tikaisievietem.lv
 • Medkursi
 • Dalbes Līcis
 • Iespēju karte
 • Piepūšamās atrakcijas