Ritini un būs vairāk ↓
Raksts
Olgas Dreģes koncerts Dzintaros

Olgas Dreģes koncerts Dzintaros

05.08.2013

Olgas Dreģes 75. jubilejas koncertturnejas noslēgums Dzintaru koncertzālē

Īpašais piedāvājums senioriem!

19. augusta vakarā ar krāšņu koncertu Dzintaru koncertzālē noslēgsies aktrises Olgas Dreģes 75. jubilejas koncertturneja, kas šovasar pārskanējusi visu Latviju.

Kopā ar jubilāri koncertā piedalīsies viņas tuvākie skatuves kolēģi un draugi: Mirdza Martinsone, Baiba Indriksone, Sarmīte Rubule, Leons Krivāns, Juris Strenga, Jānis Reinis un Gints Andžāns. Turklāt uz Dzintaru koncertzāles skatuves kāps arī 30 īpašie viesi - gan dziedātāji, gan aktieri Kristapa Krievkalna instrumentālā pavadījuma vadībā.

Tiksimies ar seriāla „Sirdsmīļā Monika" varoņiem, kas liks pasmaidīt arī nopietnākajiem skatītājiem, mūs gaidīs jauni dueti, veselīgs humors, dejas un līksma sadziedāšanās visa vakara garumā! Skanēs dziesmas arī no populārākajām latviešu teātra izrādēm un kinofilmām, un īpaši "karsts" priekšnesums būs dziesma "Tu, mans mīļais Čipendeil". Neiztrūks arī tādas pazīstamas melodijas kā „Ejot cauri rudziem", „Teic, kas esi", „Ak skaistā jaunība", „Ak, Tu, Dieva Tēva ziņa", savukārt koncerta kulmināciju veidos filmas „Vella kalpi" popūrijs.

Lai sagādātu prieku un gaišas emocijas arī tiem vecākā gadagājuma ļaudīm, kuru maciņos naudas pietiek vien elementārākajām dzīves vajadzībām, koncerta organizētāji aicina seniorus koncertu Dzintaros apmeklēt kompānijā, biļetes iegādājoties tikai par Ls 3 (parastā biļetes cena - no Ls 5 līdz Ls 12)!

Īpašā cena attiecināma uz grupu pieteikumiem (sākot no 10 skatītājiem).

Pieteikumus gaidīsim līdz 12. augustam pa e-pastu , vai arī pa .

Olga Dreģe ir latviešu teātra uguntiņa: temperamentīga, spilgta, skatītāju mīlēta un režisoru lutināta. Šogad māksliniece svin 75 gadu jubileju, un par godu jubilejai 16 Latvijas pilsētās skan īpašs svētku koncertuzvedums.

Novērtējot mākslinieces talantu un paveikto, šogad izdota arī Olgas Dreģes grāmata "Izslāpums", tālab pēc koncerta to būs iespējams iegādāties par īpašu cenu, saņemot mākslinieces autogrāfu!

„Mīļa dziesma, priecīgs prāts, sirsnīgs vārds ikvienu dara skaistāku un rotā to cilvēku dzīvi, kas ir ap mums. „Veco aktieru gvarde" kopā ar jaunajiem kolēģiem vēlas iepriecināt savus klausītājus, tāpēc - nāciet, klausieties, atcerieties, dziediet un priecājieties kopā ar mums," ielūdz Olga Dreģe.

Koncerta sākums 19. augustā Dzintaru koncertzālē - plkst. 20:00.

Visi raksti

Redaktors iesaka

Slavenību laulātie pāri

Slavenību laulātie pāri

Saistībā ar Valentīna dienas ...

Lasīt vairāk 1 komentāri
Mācīs mājamatniekus

Mācīs mājamatniekus

Izsludināta pieteikšanās bezmaksas 7 ...

Lasīt vairāk 0 komentāri
Rīgas domes pārtikas pabalsti

Rīgas domes pārtikas pabalsti

Rīgas Sociālajā dienestā no ...

Lasīt vairāk 0 komentāri

Iepazīšanās

Iepazīsties ar vairāk nekā 2192 seniori.lv lietotājiem!

Atrast

Nav komentāru

Lūdzu ienāciet, lai pievienotu komentāru.

Mūsu draugi (klikšķini uz bildes)

 • Olimpiskais sporta centrs
 • Dienas Žurnāli
 • Latvijas Mākslas akadēmija
 • Projekts StarDust
 • Labklājības ministrija
 • Rīgas domes Labklājības departaments
 • Osteo.lv
 • tikaisievietem.lv
 • Medkursi
 • Dalbes Līcis
 • Iespēju karte